Opal Endüstri | opalendustri.com
  • Anasayfa
  • HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Opal Endüstri Makina İnşaat Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. 18 yıllık endüstri deneyimi ile, İnkjet kodlama makinaları ve Endüstriyel elektrik tesisatı, Otomasyon proje ve taahhüt işleri başta olmak üzere, kurduğu uluslararası ticaret alt yapısı ile, Tüm inkjet makinalara ait yedek parçalar (filtreler, elektronik kartlar, vb..), Endüstriyel DC & AC motor sürücüler ve uygulamaları, Endüstriyel Scada ve uzaktan proses kontrol sistemleri, Elektroteknik malzemeler, Elektronik ölçüm ve test cihazları olmak üzere endüstriyel anlamda Türkiye’nin sayılı tedarikçileri arasında yer almaktadır. Uzman teknisyenlerimiz 24 saat verdiği teknik destek ile Türkiye’nin her noktasına kesintisiz ve zamanında hizmet sağlamaktadır. Opal Endüstri, kaliteli hizmet anlayışı ve rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Opal Dekorasyon bir Opal Endüstri kuruluşudur. 

Vizyonumuz

Sorunsuz ve Hızlı Çözümler 
Her projemizde aynı hizmet kalitesini sağlamak,üstlendiğimiz tüm projeleri firmamız tarafından sahiplenmek ve iş ortaklarımıza her zaman koşul gözetmeksizin iş öncesi,çalışma aşaması ve sonrasında tüm desteğimizi sunmaktır.

 

 


Misyonumuz

Birikim
*Sorunsuz ve hızlı üretime sahip olan müşteri portföyü ve sonuç odaklı hizmet üretmeye devam etmek.
*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
*Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum, kuruluş ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirebilmek.
*Mevcut ve yeni çalışmalarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
*Endüstriyel otomasyon sektöründe global gelşimlerle beraber ilerlemek.
*Endüstriyel otomasyon sektöründe Ar-Ge, üretim, satış ve yenilikçi faliyetleri entegre ederek geliştirmektir.